Další informace k zájezdu do Skotska

Dobrý den, přikládáme informaci o částce na vstupy pro studenty, kteří jedou do Skotska.

1) do 15 let – 6 euro, 36 liber (plus 10 liber – pro jistotu)
nad 15 let – 10 euro, 70 liber (plus 10 liber – pro jistotu)

Jedná se o částku, kterou budou studenti odevzdávat průvodci v autobuse, je tedy nutný cash.
Kapesné je možné dát dle uvážení (suvenýry, občerstvení atd.). Je však možné, že ne všude půjde platit kartou.

2) První jídlo budou mít děti v rodinách až druhý den večer, tzn. bude třeba je vybavit jídlem na dva dny. Samozřejmé jsou zastávky na benzinkách (záchody, bagety, sendviče atd.). Na Mc Donaldy a KFC někdy kvůli časovému presu nemusí být spolehnutí, tedy je lepší, pokud budou děti mít zásobu s sebou. Budeme dlouho v autobuse a sedět, tedy vláknina, ovoce, zelenina, je dobrý nápad, který ocení jejich trávící systém. Dostatek tekutin je nutný. Na lodi už bude i více času na hygienu a občerstvení (tedy po 24 hodinách v autobuse). Trpět nikoho nenecháme a budeme se domlouvat dle individuálních potřeb, nicméně cesta je dlouhá a náročná. Mockrát jsme ji však se studenty zvládli bez větších obtíží.

3) Velké zavazadlo budou mít děti v kufru autobusu, je tedy třeba, aby s sebou na palubu autobusu měly batůžek s věcmi na převlečení a jídlem na dva dny (+ hygienické potřeby).

4) Pasy zkontrolujeme při nástupu do autobusu (bez nich to nepůjde) a studenti také odevzdají prohlášení o bezinfekčnosti. Formulář je přiložen k příspěvku na Facebooku školy a také pod tímto článkem.

Veškeré další info najdete na webu školy, o bližších časech odjezdů autobusů od školy Vás budeme informovat. V případě nejasností se na nás obraťte e-maily.

Děkujeme a těšíme se na společný výlet.